سپتامبر 15 2019 0دیدگاه
روف گاردن

مزایای داشتن روف گاردن (بام سبز) در ایجاد نمای سبز در تابستان

یکی از اساسی ترین دغدغه های مردم در مناطقی که آب و هوای گرم دارند، این است که چگونه آب و هوای مطبوعی در محل زندگیشان ایجاد کنند. همچنین در فصل تابستان این دغدغه، ذهن افراد دیگر هم را به خودش معطوف می کند. در مقالات قبلی به طور مفصل در مورد روف گاردن و اثرات مثبت آن صبحت کرده ایم. در این مقاله می خواهیم نقش روف گاردن در داشتن هوایی دلچسب در تابستان را بررسی کنیم. پس ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

برای لحظه ای چشم هایتان را ببندید و یک روز گرم تابستانی را در ذهنتان مجسم کنید. تصور کنید که با وجود گرما، فضایی سبز با هوایی دل انگیز اطراف شما باشد. سایه گیاهان باعث کاهش حرارت ناشی از نور خورشید می شود. همچنین گیاهان اثرات مخرب اشعه فرابنفش بر روی بدنه ساختمان‌ها را هم کم می‌کنند. زیرا همان طور که می دانید اشعه های یو وی (uv) خورشیدی باعث ایجاد شدن صدمات به اجزای پلاستیکی و رنگ های نمای ساختمان می‌شوند. برای از بین بردن این اثرات، نمای سبز راه حل مناسبی می باشد. حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که نمای سبز چگونه می تواند موجب حذف اثرات مخرب اشعه های خورشیدی شود؟ در جواب باید بگوییم که نمای سبز قادر به ایجاد تغییرات زیادی در دما و همچنین رطوبت بین نمای سبز ودیوار است. بین نمای سبز و دیوار هوایی وجود دارد که به عنوان عایق حرارتی عمل کرده و چرخش مداوم و تجدید آن موجب تغییر در دمای نمای ساختمان می گردد.

گیاهان در بام، نما و دیوار سبز، علاوه بر این که از تابیدن مستقیم آفتاب جلوگیری می کنند، با ایجاد سایه به داشتن هوایی مطبوع در فصول گرم هم کمک می کنند.

گروه مهندسی آرتا پلیمر با تجربه ای کافی در زمینه ساخت و اجرای روف گاردن، بام سبز و دیوار سبز، در پدید آوردن نمای سبز و ایجاد هوای مطبوع در تابستان می تواند به شما کمک کند. با کارشناسان ما برای گرفتن مشاوره رایگان در تماس باشید.

farishdemouser

Write a Reply or Comment

چهار × 4 =