آگوست 02 2019 0دیدگاه
روف گاردن

2 دلیل مهم برای زهکشی روف گاردن

در مقالات قبلی به بررسی تاریخچه زهکشی در ایران و جهان پرداختیم. همچنین 5 مورد از مهم ترین روش های زهکشی را با هم بررسی کردیم. در این مقاله می خواهیم در مورد اهمیت زهکشی در روف گاردن صبحت کنیم. مطالعه این مقاله را از دست ندهید!

زهکشی روف گاردن یا بام سبز از 2 جهت مهم است. اهمیت اول آن این است که ریشه گیاهان را محافظت می کند. اهمیت بعدی آن جمع آوری کردن و هدایت آب اضافی به سمت لوله های خروجی است. این دو دلیل به خودی خود کافی هستند تا اهمیت زهکشی روف گاردن کمتر از ایزولاسیون آن نباشد.

در اکثر مواقع برای دفع و خارج کردن آب های اضافی روف گاردن، لوله جداگانه ای در نظر گرفته نمی شود. به خاطر همین باید از لوله های آب باران کمک گرفت. برای تبدیل زهکشی متمرکز در بستر های کاشت بام سبز به زهکشی گسترده، نیاز به فنون و مصالح خاصی است.  امروزه در اروپا از لایه های مخصوصی برای زهکشی بام سبز استفاده می کنند. گروه مهندسی آرتا پلیمر با واردات این لایه ها امکان مناسبی برای زهکشی محیط کاشت در روف گاردن ها را فراهم کرده است.

برای انجام یا اطلاع از قیمت زهکشی روف گاردن ( بام سبز) منزل یا ساختمان تجاری  با کارشناسان ما در گروه مهندسی آرتا پلیمر در ارتباط باشید. مشاوره اجرا در این مجموعه رایگان می باشد.

farishdemouser

Write a Reply or Comment

9 + 8 =