آوریل 19 2019 0دیدگاه
روف گاردن

مهم ترین روش های ایزولاسیون روف گاردن

ایزولاسیون روف گاردن روشی است که مانع از عبور آب به زیر روف گاردن می شود. اهمیت ایزولاسیون به حدی است که می توان گفت عمر روف گاردن به آن وابسته است. یکی از روش های سنتی ایزولاسیون قیر گونی است که اول باید سطح پشت بام را ملات کشید و سپس قیر اندود کرد و بهتر است تا سه لایه همین کار را انجام دهیم. نکته ای در قیر گونی اهمیت دارد این است که به خاطر داغ بودن قیر، حباب های هوا در آن ایجاد می شود، به خاطر همین از 3 لایه قیر گونی استفاده می شود که هر لایه، لایه قبلی را طوری بپوشاند که منافذ خالی آن پر شود. نکته حائز اهمیت دیگر این است که هرگز در قیر گونی کردن روف گاردن از قیر ازت دار استفاده نکنید. توجه داشته باشید که قیرهای ازت دار از قیرهای بدون ازت ارزان تر هستند. بعد از گذشت 3 ساعت، ایزوگام را انجام دهید. بر روی ایزوگام، ملات نرم بکشید تا هیچ آسیبی نبیند و سپس ایزولاسیون روف گاردن را انجام دهید.
تفاوت بام سبز و روف گاردن
به خاطر داشته باشید که بام سبز و روف گاردن در حقیقت یکی نیستند و تفاوت هایی دارند. تعریف اصلی بام سبز این است: بام سبز بامی است که امکاناتی برای حفظ محیط زیست دارد. سلول خورشیدی، سیستم های جمع آوری آب حاصل از بارش و آبیاری و توربین بادی از جمله این تجهیزات و امکانات هستند که در بام سبز استفاده می شوند. می توانید با اضافه کردن این تجهیزات، روف گاردن خود را به بام سبز تبدیل کنید.
گروه مهندسی آرتا پلیمر با بیش از یک دهه تجربه موفق در ساخت و اجرای روف گاردن، آماده قبول پروژه های بام سبز و روف گاردن مشتریان گرامی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان از طریق شماره های تماس موجود در سایت، با کارشناسان ما در تماس باشید.

farishdemouser

Write a Reply or Comment

8 − 6 =