ژوئن 18 2019 0دیدگاه
فلاورباکس های روف گاردن

در روف گاردن ساختمان خود از چه نوع فلاورباکس هایی استفاده کنیم؟

در این مقاله و مقالات بعدی به بررسی انواع فلاورباکس هایی ( یا گلدان ها) می پردازیم که مناسب روف گاردن ها یا بام سبز هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

اولین نکاتی که در انتخاب نوع فلاورباکس باید دقت کنید این است که شما قرار است چند ساعت از روز را در روف گاردن بگذرانید؟ آیا دوست دارید از گیاهان طبیعی که رشد می کنند استفاده کنید یا گیاهان تزئینی؟

البته همان طور که در مقالات قبلی هم به آن اشاره کردیم، یکی از نکات مهم در انتخاب فلاورباکس ها، حداکثر میزان باری است که سقف ساختمان می تواند آن را تحمل کند. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما مقاله بارهای تحمیلی از اجرای روف گاردن به سازه را مطالعه کنید.

یکی از نکات مثبتی که در استفاده از فلاورباکس ها وجود دارد، این است که آن ها قابلیت جا به جا شدن دارند و قابل حمل هستند. این ویژگی باعث می شود که هر زمان احساس کردید محیط روف گاردن برای شما تکراری شده، با کمی تغییر در مکان فلاورباکس ها، بتوانید فضای جدیدی ایجاد کنید. حتما دقت کنید فلاور باکس ها کاملاً ضد آب باشند و در برابر شرایط جوی مقاوم باشند و نیز لوله ای برای خروجی آب گلدان ها در نظر بگیرید. انواع مختلفی از فلاورباکس ها وجود دارد از جمله آن ها می توان به فلاورباکس های چوبی ساده، گلدان های پلکانی، گلدان های ترکیبی با نیمکت، گلدان های بشکه ای، فلاورباکس های ایستاده، گلدان های متحرک، فلاورباکس های چوبی نواری، گلدان های چوبی کشیده پایه دار، گلدان های تزیینی با طراحی خاص، فلاورباکس های ایستاده بلند، جاگلدانی طاقچه ای، گلدان های دیواری و در آخر فلاورباکس های نردبانی اشاره کرد. در مقالات بعدی به بررسی هر کدام از این انواع فلاورباکس می پردازیم. مقالات بعدی ما را از دست ندهید.

farishdemouser

Write a Reply or Comment

2 × سه =