می 27 2019 0دیدگاه
روف گاردن کوچک

6 روش مهم برای بزرگتر نشان دادن روف گاردن کوچک (قسمت دوم)

در مقاله 6 روش مهم برای بزرگتر نشان دادن روف گاردن کوچک (قسمت اول) به بررسی 3 روش کلیدی پرداختیم تا روف گاردن های کوچک را بزرگ جلوه دهیم. در این مقاله به بررسی 3 روش بعدی می پردازیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

روش چهارم- دقت در انتخاب اندازه وسایل

انتخاب اندازه وسایل در هر فضایی به اندازه آن فضا بستگی دارد. مثلا اگر خانه شما بزرگ است باید حتما از مبلمان بزرگ برای پر کردن فضا استفاده کنید. استفاده از مبل های ظریف باعث خالی دیده شدن محیط خانه می شود. برعکس این قضیه نیز صادق است. اگر فضای خانه شما کوچک است، استفاده از مبلمان بزرگ حس خفگی را بروز می دهد. در روف گاردن هم اگر فضای کوچکی دارید از آلاچیق هایی که اشکال هندسی منظم و کوچک تری دارند استفاده کنید. داخل آلاچیق را هم با مبلمانی ظریف و کم جا پر کنید.

روش پنجم- استفاده از انعکاس

قانون پنجم در بزرگتر نشان دادن بام سبز کوچک، استفاده از آینه است. به کمک آینه می توانید فضای کوچک و بسته را بزرگ و دلباز جلوه دهید. بهترین جایی که می توان در roof garden از آینه استفاده کرد، در ورودی و دیوارهای آن است. به کارگیری آینه قدی در این بخش ها به خاطر خاصیت انعکاسی که دارد فضا را 2 برابر نشان می دهد. فقط حواستان باشد که آینه را در بخش هایی از روف گاردن نصب کنید که در معرض باد و باران قرار نگیرد.

روش ششم- نورپردازی مناسب

نورپردازی مناسب می تواند فضای کوچک روف گاردن خانه شما به جایی بزرگ و دلنواز تبدیل کند. پیشنهاد ما این است که از متخصصین نور پردازی استفاده کنید تا با زاویه پردازی مناسب به نور به آن عمق و حجم مناسب بدهد.

کارشناسان ما در گروه مهندسی آرتا پلیمر با بیش از یک دهه تجربه موفق در ساخت و اجرای روف گاردن و دیزاین آن آماده قبول پروژه های بام سبز در ساختمان های بزرگ یا کوچک شما هستند.

farishdemouser

Write a Reply or Comment

4 × پنج =